Zobrazen jediný výsledek

 • Výhodné balení tradičních kakaových lanýžů Mathez Fantaisie 250 g

  Výhodné balení tradičních kakaových lanýžů Mathez Fantaisie 250 g

  129 

  Skladem

  Výhodné balení tradičních kakaových lanýžů Mathez Fantaisie 250 g – sáček na doplnění plechovky
  Delikátní tradiční francouzské kakaové lanýže (truffles) v jednoduchém sáčku. Díky tomuto „sáčku na doplnění“ učiníte svoji, již dříve zakoupenou plechovku, „bezednou.“
  Tip: Získejte vlastní sbírku bezedných plechovek lanýžů! Díky tomu, že prodáváme různé barvy plechovek i sáčky s několika příchutěmi, může mít každá vaše oblíbená příchuť svoji barvu plechovky. (Do plechovek o velikosti 250 g vložíte jeden sáček, do plechovek o velikosti 500 g vložíte 2 sáčky).
  Tohle minimalistické balení využijete též, jde-li vám více o příjemné domácí mlsání než o hromadění plechových obalů. Pak se tento sáček stává i vaší ekologickou volbou.
  Trvale udržitelné suroviny: v čokoládovně Mathez dbají na ekologickou trvalou udržitelnost:

  kakao nakupují pouze z farem s UTZ certifikací, která označuje plantáže jež produkují kakao s ohledem na trvalou ekologickou udržitelnost pěstování.
  palmojádrový olej nakupují pouze od výrobců s RSPO (Roundtable for Sustainable Palm Oil) certifikací sdružující výrobce podporující ekologický způsob pěstování palem olejných.

  Hmotnost a velikost: 250 g, 160 x 150 x 40 mm, obsahuje cca 27 lanýžů o hmotnosti cca 9,3 g
  Složení: rostlinný tuk (kokosový, palmojádrový), cukr, odtučněný kakaový prášek, sušená syrovátka, kakaový prášek, emulgátor: sojový lecitin. Může obsahovat stopy mandlí, lískových, pistáciových ořechů, vajec a lepku.
  Rodinná čokoládovna Mathez vyrábí delikátní francouzské lanýže už od roku 1934. Lanýže připravuje z prvotřídního kakaa a kvalitního neztuženého rostlinného tuku.